Żołnierska 50 (DK78),
Bytom - Górniki

+48 790 216 644
marcin@dziatzko.eu

Złóż zamówienie z dostawą do domu w sklepie internetowym

Wypełnij formularz

Warsztat blacharsko-lakierniczy

Prostowanie karoserii na ramie pomiarowo – naprawczej diagnostyka karoserii, naprawy blacharskie z wykorzystaniem ramy, urządzeń spawalniczych oraz usuwanie drobnych wgnieceń.

Renowacja, malowanie felg

Odnowimy Twoje felgi, pomalujemy proszkowo a następnie założymy nowe opony oraz przykręcimy do samochodu z wykorzystaniem podnośnika. Wystarczy że nas odwiedzisz. Zobacz galerię naszych realizacji.

Regeneracja turbospreżąrek

Zajmujemy się naprawą, regeneracją turbosprężarek wszystkich rodzajów. Wszystkie turbiny są wyważane i doważane wyłącznie na wyważarkach niemieckiej firmy Schenck – światowego lidera w tej dziedzinie. Cały proces regeneracji turbosprężarek odbywa się w laboratoryjnych warunkach naszej pracowni.

Wulkanizacja

Posiadamy w ofercie usługi wulkanizacyjne, wyważanie kół oraz sprzedaż opon letnich oraz zimowych dobrych sprawdzonych marek w konkurencyjnej cenie.

O nas

Jesteśmy zespołem aktywnych ludzi których łącza wspólna pasja - samochody. Każdy do zespołu wnosi cząstkę siebie, przez co uzupełniamy się kompetencjami zapewniając kompleksowy zakres usług i produktów.

Sprawdź nas Klienci o nas
Kategoria:
    Jesteśmy zespołem doświadczonych ludzi, których łączy wspólna pasja - samochody. Każdy do zespołu wnosi cząstkę siebie, przez co uzupełniamy się kompetencjami zapewniając kompleksowy zakres usług i produktów.

Właściciel firmy jest doświadczonym lakiernikiem samochodów klasy premium, dla którego jakość stawiana jest na pierwszym miejscu.

Od 15 lat w branży motoryzacyjnej, a od 2011 roku pod obecną marką oraz pod własnym szyldem realizujemy zlecenia w kraju jak i za granicą.

Firma składa się z połączenia sił wykwalifikowanych fachowców, którzy dysponują wiedzą oraz umiejętnościami, co zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Powierzając nam naprawę powypadkową swojego pojazdu nasi klienci mogą być pewni fachowo i terminowo wykonanej usługi, a ponadto na przeprowadzone w naszym serwisie naprawy powypadkowe udzielamy gwarancji!